Fuj posty do kosza

Co trzeba dodać, usunąć, poprawić w tym forum i serwisie?
Awatar użytkownika
Celtis
Aedilis curulis
Posty: 779
Rejestracja: pn 28 sie 2006, 17:49
Lokalizacja: skądinąd

Post autor: Celtis »

innu, blokowanie nie ma sensu, bo to boty są za cwane na coś takiego. najlepsze byłoby zablokowanie możliwości publikowania postów z określonymi słowa, ale, niestety, chyba trzeba by było grzebać w kodzie - sprawidziłam u siebie i tak po prostu zrobić się tego nie da.

tak czy inaczej, nie ma się chyba o co kłócić - nawet Beitney nie jest tego warta!
[i](...)kiedy zaczęliśmy samodzielnie układać zdania po łacinie i stwierdziliśmy, że wykute prawidła gramatyczne jak pokorni niewolnicy spieszą obsługiwać nasze myśli, serca przepełniły się nam ogromną radością.[/i]
Awatar użytkownika
innuendo
Protector domesticus
Posty: 1691
Rejestracja: ndz 05 lut 2006, 23:05
Lokalizacja: Varsovia

Post autor: innuendo »

To chyba zależy od forum. Na naszym starym raz był atak takiego bota i nawypisywał linków do takich stron. Teraz przy nowym kodzie boty już u nas nie goszczą.
I am raised up and I will not reject the flute,
O ruler of my mind. Look, he stirs me up,
Euoi, the ivy now whirls me round in Bacchic contest. -Sophocles
Awatar użytkownika
ini
Tribunus militum
Posty: 138
Rejestracja: pt 09 cze 2006, 12:39

Post autor: ini »

Rozumiem, że gadanie o tym, że nie można wykasować tego rodzaju postów ma usprawiedliwić pozostawienie ich. Bo tak własnie się dzieje. Pełno jest słów, zero działania. Posty, mimo naszej kłótni, nadal istnieją i nie są kasowane. Wniosek z tego jest jeden: jesteśmy mocni w gębie, a kiedy przychodzi do działania to nikogo nie ma. Bo Britney jest od piątku i jakoś funkcjonuje na forum. Nie wierzę, żeby Martinus od piątku nie zajrzał na forum. Chyba, że jak ustawa, musi swoje "przeżyć" i dopiero po 2 tygodniach wchodzi w życie. Mam wobec tego inne pytanie do Martinusa: Jak długo takie posty żyją na tym forum? Ile czasu zabiera Tobie kasowanie takich postów? Jak będę to wiedziała, to nie będę się czepiała, że już od tygodnia nikt z tym nie robi. Dam Tobie przynajmniej spokój, oczywiście przez "okres ochronny". Po otym okresie będę "strzelała".
Ooo, chyba, że to moderator sam w takich postach gustuje lub to on wysyła te posty. Wtedy wszystko stanie się jasne, dlaczego nie kasuje sie takich postów
Si vis amari, ama
Awatar użytkownika
innuendo
Protector domesticus
Posty: 1691
Rejestracja: ndz 05 lut 2006, 23:05
Lokalizacja: Varsovia

Post autor: innuendo »

Nie pamiętam już, czy jak się rejestrowałam to była aktywacja konta. Można by zrobić aktywację ręczne i admin widząc podejrzane maile takiej aktywacji by nie robił. Co prawda zajęła by taka rejestracja osobie zainteresowanej więcej czasu a i admin miałby więcej do pracy, jednak nie istnieliby wtedy użytkownicy widmo, którzy wpadają raz na jakiś czas na forum, by pisać o viagrze, tramadolu i Britney.
I am raised up and I will not reject the flute,
O ruler of my mind. Look, he stirs me up,
Euoi, the ivy now whirls me round in Bacchic contest. -Sophocles
Awatar użytkownika
Martinus Petrus Garrulus
Proconsul
Posty: 2556
Rejestracja: ndz 19 lut 2006, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martinus Petrus Garrulus »

mam pokazać jak to forum będzie wyglądało bez kasowania spamu? mogę go nie kasować, wtedy zobaczycie ile tego będzie

jest mi bardzo przykro, że jestem mieszany z błotem...

spam pojawia się codziennie... TE SAME POSTY POJAWIAJĄ SIĘ CODZIENNIE - zwróć uwagę na datę, kiedy się one pojawiły, zanim zaczniesz kogoś oskarżać...
Nulli parcit hiems, nullus quoque frigore gaudet,
donec Ver veniat nos foveant pueri!
Awatar użytkownika
ini
Tribunus militum
Posty: 138
Rejestracja: pt 09 cze 2006, 12:39

Post autor: ini »

To ty zacząłeś mnie mieszać z błotem, nie ja ciebie. To tylko jest odpowiedź na twoje słowa. Ja poprosiłam tylko, ciebie doknęły słowa. Dlaczego mnie nie mogły dotknąć twoje słowa? Ty mogłeś się odbrazić, a ja nie?
Ponawiam moje pytanie: Jak długo tego typu posty muszą być na forum, żebyś je mógł skasować? Bo widzę, że w tym tkwi przyczyna. A ja jestem ciekawa, jaki okres czasu musi minąć, żeby móc skasować post?
A jeśli chcesz datę to ci ją podam:
O Britney jest data: 2.12.2006. Dziś mamy 8.12.2006
Rozumiem, że nie miałeś czasu przez 7 dni skasować go. Bo chyba tak można rozumieć twoją opieszałość
Si vis amari, ama
Awatar użytkownika
Martinus Petrus Garrulus
Proconsul
Posty: 2556
Rejestracja: ndz 19 lut 2006, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martinus Petrus Garrulus »

nie wiem, dlaczego te posty mają taką datę... usuwam je za każdym razem jak wchodzę na forum!

post można usunąć od razu

i tak robię!!! jeśli mi nie wierzycie, to trudno!!!

ja nie mówiłem, że LUBUJESZ SIĘ W TAKICH POSTACH :evil: a Tyś mnie takim nazwała

additum:

nie usuwam dzisiejszych spamów - zobaczcie sobie jaką mają datę :evil:
Nulli parcit hiems, nullus quoque frigore gaudet,
donec Ver veniat nos foveant pueri!
Awatar użytkownika
ini
Tribunus militum
Posty: 138
Rejestracja: pt 09 cze 2006, 12:39

Post autor: ini »

nie wmawiaj mi, że coś się dzieje z netem i daty są przestawiane, bo ja za każdym razem jak wchodzę to patrzę, czy usunąłeś Britney. I tutaj nic z datą się nie stało. Od początku, odkąd zaczęłam całą aferę, to właśnie z powodu tego postu. Możesz porównać sobie daty początku całej afery z datą feralnego postu. I jak widzę nadal jest ów post.
Acha, jeszcze jedno
Sorki za te upodobania. Wiesz, jak chcę oglądac takie stronki to wchodzę na nie i wiem jakie jest ryzyko wejścia na takie strony. Jeśli wchodzę na strony o moim ulubionym temacie, to nie chcę oglądać innych rzeczy. To po prostu czysty egoizm, bądź jak wolisz "myślenie jednotorowe"
Si vis amari, ama
Awatar użytkownika
Martinus Petrus Garrulus
Proconsul
Posty: 2556
Rejestracja: ndz 19 lut 2006, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martinus Petrus Garrulus »

ciekaw jestem gdzie ten post jest - ja go nigdzie nie widzę :evil:

nie będę usuwał spamów - jak się ich nagromadzi, to zobaczycie, że je usuwałem, bo byłoby ich tyle ile będzie :P jak dojdziecie do jakichś wniosków, to dajcie znać :P i już więcej nie oskarżycie mnie o NIERÓBSTWO i jakieś DZIWNE UPODOBANIA :twisted:
Nulli parcit hiems, nullus quoque frigore gaudet,
donec Ver veniat nos foveant pueri!
Awatar użytkownika
ini
Tribunus militum
Posty: 138
Rejestracja: pt 09 cze 2006, 12:39

Post autor: ini »

Ooo, tak naprawdę są aż dwa posty o Britney. Jeden z piątku 1.12, a drugi z soboty 2.12. Widać musisz iść do okulisty, żeby dał ci mocniejsze okulary. A namiar dokładny mogę tobie dać. Oba posty są w dziale "pomocne linki".
Martinusie, czy coś ci się nie pomyliło? Myślisz, że jestesmy w piaskownicy i możesz zabrać zabawki i iść do domu? Jak nie chcesz dbać o poziom forum, to proszę bardzo. Nie bronie tobie. Tylko potem nie dziw się, że nikt na niego nie chce wchodzić.
Widzę, że potrzebujesz uwielbienia dla swojej osoby. Sorki, ode mnie go nie uzyskasz.
Si vis amari, ama
Awatar użytkownika
Martinus Petrus Garrulus
Proconsul
Posty: 2556
Rejestracja: ndz 19 lut 2006, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martinus Petrus Garrulus »

nie Uwielbienia, lecz NIEOBRAŻANIA
Nulli parcit hiems, nullus quoque frigore gaudet,
donec Ver veniat nos foveant pueri!
Awatar użytkownika
Aulus Camillus Mancamento
Peregrinus
Posty: 11
Rejestracja: wt 06 cze 2006, 23:38
Lokalizacja: Bytom, Silesia Superior

Post autor: Aulus Camillus Mancamento »

Dlaczego nie wyłączycie pisania postów dla gości?
[i]YHWH šômrî, ‘ezrî - YHWH yešu‘atî[/i]
Awatar użytkownika
Thomas
Tribunus militum
Posty: 118
Rejestracja: ndz 20 sie 2006, 11:28
Lokalizacja: Tarnovia

Post autor: Thomas »

Dokładnie. Istnieje na każdym forum możliwość zablokowania możliwości wysyłania wiadomości przez osoby niezalogowane. Ogranicza to rolę spamerów. Być może i tutaj będzie to jakimś panaceum?
Shaggius
Peregrinus
Posty: 5
Rejestracja: śr 22 lis 2006, 22:09

Post autor: Shaggius »

Dokładnie!
Wyłączyć gościom możliwość pisania, a przy rejestrowaniu się na forum admin potwierdza rejestrację danej osoby. Wtedy problem zostanie rozwiązany!
Awatar użytkownika
innuendo
Protector domesticus
Posty: 1691
Rejestracja: ndz 05 lut 2006, 23:05
Lokalizacja: Varsovia

Post autor: innuendo »

Długo te posty o viagrze, tramadolu, pentermine, Britney etc będą na tym forum? No sorry, ale to wygląda, jakby moderatorzy nic w tym momencie nie robili :?
I am raised up and I will not reject the flute,
O ruler of my mind. Look, he stirs me up,
Euoi, the ivy now whirls me round in Bacchic contest. -Sophocles
ODPOWIEDZ