Fuj posty do kosza

Co trzeba dodać, usunąć, poprawić w tym forum i serwisie?
Gość

Post autor: Gość »

Heliotis
Quaestor
Posty: 257
Rejestracja: sob 29 kwie 2006, 23:31
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: Heliotis »

AAAA! Zaraz mnie trafi szlag. Z tym kodem z obrazka to jest świetny pomysł (jeśli skrypt forum na to pozwala). Marcin, co ty na to?
...Sic habebis gloriam totius mundi; ideo fugiet a te omnis obscuritas.
Hic est totius fortitudinis fortitudo fortis...

***
wen ubunge ist besser wenne kunst.
Awatar użytkownika
innuendo
Protector domesticus
Posty: 1691
Rejestracja: ndz 05 lut 2006, 23:05
Lokalizacja: Varsovia

Post autor: innuendo »

Heliotis spokojnie :wink: Teraz chyba już wszystkie fora to przeżywają.
I am raised up and I will not reject the flute,
O ruler of my mind. Look, he stirs me up,
Euoi, the ivy now whirls me round in Bacchic contest. -Sophocles
Gość

Post autor: Gość »

Gość

Post autor: Gość »

Gość

Post autor: Gość »

Gość

Post autor: Gość »

Gość

Post autor: Gość »

wow realy hot! :)
http://nencyalba.info/sexclips/189111
regards, Adanpoterder
m.

Post autor: m. »

Ja rozumiem, że niewiele da się zrobić w tej sprawie - ale przeciętny użytkownik/gość taki jak ja czuje się naprawdę zniesmaczony tym forum. Przecież to już jest plaga, a daty postów są już tak stare, że nie wierzę, że ktoś codziennie czyści to forum. Rozumiem admina/moderatora - wiem, że to uciążliwa sprawa - ale zrozumcie użytkowników. Chciałem poprosić o tłumaczenie jednego tekstu na łacinę, ale widzę, że obecnie to raczej nie ma sensu - i tak nikt już nie czyta forum z tłumaczeniami...
Awatar użytkownika
innuendo
Protector domesticus
Posty: 1691
Rejestracja: ndz 05 lut 2006, 23:05
Lokalizacja: Varsovia

Post autor: innuendo »

Niestety moderatorzy na dzień dzisiejszy bezpowrotnie zniknęli. Mamy już dawno nowy rok, nie widać, by forum przeniosło się na nowy serwer. Admin nie odpowiada. Na 30 nowych postów tylko jeden pisze normalna osoba a nie bot.
I am raised up and I will not reject the flute,
O ruler of my mind. Look, he stirs me up,
Euoi, the ivy now whirls me round in Bacchic contest. -Sophocles
Awatar użytkownika
Castlereigh
Civis Romanus
Posty: 85
Rejestracja: ndz 03 wrz 2006, 20:48
Lokalizacja: La Rochelle:)

Post autor: Castlereigh »

innuendo pisze:Niestety moderatorzy na dzień dzisiejszy bezpowrotnie zniknęli. Mamy już dawno nowy rok, nie widać, by forum przeniosło się na nowy serwer. Admin nie odpowiada. Na 30 nowych postów tylko jeden pisze normalna osoba a nie bot.
No własnie, gdzie jest Martinus? Postanowiłam przeczekać przerwę świąteczną, bo wiadomo, że wtedy się siedzi z rodziną i zjada śledzie :lol: , ale nadal go nie ma...
Hej, Martine, moderatorze, tęsknimy!
"Kardynale, wiemy o waszych wysiłkach, mających na celu odkrycie naszych tajemnic. Dajcie sobie z nimi spokój, i tak nie dowiecie się niczego ponad to, co sami zechcemy wam zdradzić."
maurizia

Post autor: maurizia »

Jednak inne fora nie przeżywają tego w takim stopniu...
Co tu dużo gadać, admin się leni...
Awatar użytkownika
innuendo
Protector domesticus
Posty: 1691
Rejestracja: ndz 05 lut 2006, 23:05
Lokalizacja: Varsovia

Post autor: innuendo »

Ale należy pamiętać, że moderatorów jest dwóch a po jednym to już zupełnego śladu nie ma. Pisałam do admina, aby na czas potrzebny do przeniesienia na nowy serwer powołał nowych moderatorów, bo toniemy w spamie, a tu cisza :(
I am raised up and I will not reject the flute,
O ruler of my mind. Look, he stirs me up,
Euoi, the ivy now whirls me round in Bacchic contest. -Sophocles
Gość

Post autor: Gość »

amazing!
wow realy hot! ;)
http://nencyalba.info/raped/189111
:)
gość

Post autor: gość »

No trudno, sytuacja jest już żałosna. Byłem kiedyś na forum, ze strony też korzystałem (choć zdziwiła mnie ubogość słownika) i miałem pozytywne wrażenie. Natomiast to, co się tutaj dzieje... Do Moderatorów, Autorów strony, Adminstratorów - to Wy na tym tracicie, nie tylko użytkownicy. No, chyba że "Forum Latinum" pozostało porzucone. Swoją drogą szkoda, bo ta strona (serwis) to pierwszy wynik w polskich googlach dla zapytania "łacina". Cóż - wszystko się kończy tak jak i wszystko się zaczyna. Oby tylko to nie dotyczyło tego forum. Życzę Wam wytrwałości i odzewu ze strony "Władzy".
ODPOWIEDZ