Olimpiada

Pomoc w rozwiązywaniu innych zadań (poza tłumaczeniem i gramatyką).
loginanny
Tribunus militum
Posty: 109
Rejestracja: wt 28 lip 2015, 15:53

Olimpiada

Post autor: loginanny »

Salvete!

Mam do Was pytanie, i chyba nie będę owijać w bawełnę. Jestem małolatką i kocham Łacinę. Znam właściwie całą gramatykę i kocham teksty antyczne. Nie sprawiają mi większej trudności te teksty, co były na olimpiadzie, i są na tej stronie. To raczej nie możliwe, żebym w przyszłym roku poszła na olimpiadę, z powodu mojego wieku ( nie jestem jeszcze nawet w liceum ), ale chciałabym zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby jednak... Jest osoba, która mogłaby mi w tym pomóc ( pani profesor z ogólniaka ) Ma być jakaś zgoda, coś napisane??? Czy po prostu nie ma nawet cienia szansy? I jeśli nie olimpiada, czy jest inny łaciński konkurs?

Proszę, respondete! i z góry gratias ago :)
Horologium
Peregrinus
Posty: 22
Rejestracja: sob 28 lut 2015, 11:37

Re: Olimpiada

Post autor: Horologium »

Poczekaj do liceum i w międzyczasie dalej się rozwijaj. ;)
loginanny
Tribunus militum
Posty: 109
Rejestracja: wt 28 lip 2015, 15:53

Re: Olimpiada

Post autor: loginanny »

No i super. Jestem kolejna nie czytająca regulaminu? Wybaczcie mi, Amici łacińscy :) Dopiero później zdecydowałam się na przeczytanie regulaminu Olimpiady... a szczególnie 4 paragrafu. Laeta sum!!! Do zobaczenia :D
Mirea
Civis Romanus
Posty: 73
Rejestracja: pn 21 mar 2016, 15:06

Re: Olimpiada

Post autor: Mirea »

W tak młodym wieku fascynuje Cię łacina? Podziwiam! (; Chociaż ja też raczej należę do tych młodszych osób, których interesuje ten język. ;)
loginanny
Tribunus militum
Posty: 109
Rejestracja: wt 28 lip 2015, 15:53

Re: Olimpiada

Post autor: loginanny »

Kocham :)
Jak dobrze, że na Olimpiadę mogę pójść. Wszystko jasno, czarno na białym napisane. A ja, głupia, pytam na forum :mrgreen: A Ty, idziesz w przyszłym roku? Bo teraz jest tyle czasu na naukę. Niedługo wakacje - dla mnie to dwa miesiące bez angielskiego w antycznej Romie i Grecji :-)
Mirea
Civis Romanus
Posty: 73
Rejestracja: pn 21 mar 2016, 15:06

Re: Olimpiada

Post autor: Mirea »

Ludzie o głupsze rzeczy pytają. ;)
Ja? Serio? Hehe, za krótko się uczę jak do tej pory. Co najmniej ze dwa lata jeszcze zapewne musiałyby upłynąć.
Nie lubisz angielskiego czy ja coś źle zrozumiałam?
loginanny
Tribunus militum
Posty: 109
Rejestracja: wt 28 lip 2015, 15:53

Re: Olimpiada

Post autor: loginanny »

Oj nie, nie lubię... Iste angielski! Ale wiem, że Ty uwielbiasz. Podziwiam Cię zatem :D
Mirea
Civis Romanus
Posty: 73
Rejestracja: pn 21 mar 2016, 15:06

Re: Olimpiada

Post autor: Mirea »

Haha, jak w myślach czytasz! ;D
A tak poza tym, to chyba nie ma języka, którego bym nie lubiła. No chyba że by mnie ktoś do nauki fińskiego zmusił, hehe.
ODPOWIEDZ