praca dla nauczyciela w Krakowie

Oferty korepetycji i pomocy w nauce.
Theodoksja
Tribunus militum
Posty: 108
Rejestracja: pt 22 cze 2007, 13:47
Lokalizacja: Cracovia

praca dla nauczyciela w Krakowie

Post autor: Theodoksja »

Szukam kogoś, kto chciałby poprowadzić od nowego semestru kółko z łaciny w jednym z krakowskich liceów. Byłoby to 2 lub 3 godziny w tyg.
Grupy są fajne i mądre :)
"Warto jest poświęcać młode lata i kosztowne nauki godziny na naukę choćby kilku słów w językach klasycznych, albowiem wykraczają one poza trywialność ulicy i stanowią źródło inspiracji i podniety" (H.D. Thoreau)
Awatar użytkownika
Celtis
Aedilis curulis
Posty: 779
Rejestracja: pn 28 sie 2006, 17:49
Lokalizacja: skądinąd

Post autor: Celtis »

aż szkoda, że nie mieszkam w Krakowie i nie mam czasu na oddychanie ;-) mam nadzieję, że ktoś się znajdzie.
[i](...)kiedy zaczęliśmy samodzielnie układać zdania po łacinie i stwierdziliśmy, że wykute prawidła gramatyczne jak pokorni niewolnicy spieszą obsługiwać nasze myśli, serca przepełniły się nam ogromną radością.[/i]
Theodoksja
Tribunus militum
Posty: 108
Rejestracja: pt 22 cze 2007, 13:47
Lokalizacja: Cracovia

Post autor: Theodoksja »

Znowu w tym roku poproszono mnie o znalezienie jakiegoś nauczyciela łaciny do prowadzenia kółka w krakowskim liceum. Byłyby to 3 godziny w tygodniu - czas do ustalenia.

Gdyby ktos z Was był zainteresowany, ,albo znał kogoś, kto byłyby :), proszę o kontakt.
"Warto jest poświęcać młode lata i kosztowne nauki godziny na naukę choćby kilku słów w językach klasycznych, albowiem wykraczają one poza trywialność ulicy i stanowią źródło inspiracji i podniety" (H.D. Thoreau)
Awatar użytkownika
Martinus Petrus Garrulus
Proconsul
Posty: 2556
Rejestracja: ndz 19 lut 2006, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martinus Petrus Garrulus »

bardzo chętnie bym takie kółko mógł spróbować poprowadzić:)

ale:
1. nie mam jeszcze kursu pedagogicznego (dopiero zaczynam go robić)
2. nie jestem absolwentem filologii klasycznej (studiuję na III roku)

jakie więc są wymagania? czy trzeba być magistrem filologii klasycznej?
Nulli parcit hiems, nullus quoque frigore gaudet,
donec Ver veniat nos foveant pueri!
Awatar użytkownika
Celtis
Aedilis curulis
Posty: 779
Rejestracja: pn 28 sie 2006, 17:49
Lokalizacja: skądinąd

Post autor: Celtis »

skoro to kółko, może nie będą duże - ja zaczęłam swoje prowadzić na pierwszym roku :D.
[i](...)kiedy zaczęliśmy samodzielnie układać zdania po łacinie i stwierdziliśmy, że wykute prawidła gramatyczne jak pokorni niewolnicy spieszą obsługiwać nasze myśli, serca przepełniły się nam ogromną radością.[/i]
Kasia_Sz
Peregrinus
Posty: 1
Rejestracja: pn 22 gru 2008, 17:59

lekcje łaciny

Post autor: Kasia_Sz »

Witam,
mogłabym podjąć się prowadzenia tych zajęć, w razie zainteresowania proszę pisać na e-mail:
lacina_niemiecki@wp.pl

jestem filologiem klasycznym z tytułem doktora nauk humanistycznych.
pozdrawiam,
K.
ODPOWIEDZ